تسنیم/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با بیان اینکه از مجموع حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ نمونه آزمایشی ارسال شده ۷۱ مورد مثبت گزارش شد، گفت: تاکنون بیش از ۹۰ درصد مبتلایان به کرونا در استان بوشهر بهبود یافته‌اند.

سعید کشمیری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار کرد: این بیماری بر اساس تصمیمات مدیریتی و همکاری مردم، اصناف، ادارات و نیروهای مسلح و نظامی استان بوشهر کنترل شده است.
وی با تاکید بر کاهش فاصله اجتماعات افزود: تمام تصمیمات مدیریتی ستاد کرونای استان بوشهر برای کاهش اجتماعات و فاصله اجتماعی در استان انجام شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهراز افزودن شدن چهار بیماری کرونایی دیگر در استان خبر داد و بیان کرد: امروز چهار مورد جدید به مبتلایان کرونا در استان بوشهر اضافه شد و جمع مبتلایان در استان به 71 نفر رسید.
کشمیری با بیان اینکه از مجموع حدود 400 تا 500 نمونه آزمایشی ارسال شده 71 مورد مثبت گزارش شد، خاطرنشان کرد: از 71 بیمار کرونایی استان بوشهر 60 نفرشان پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند و تحت قرنطینه خانگی هستند و هم اکنون 6 مورد مثبت کرونا در بیمارستان بستری هستند.
وی از بهبود یافتن بیش از 90 درصد بیماران کرونایی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: 90 درصد مبتلایان به کرونا در استان بوشهر بهبود یافتند و جمع فوتی‌ها به پنج نفر رسید و آخرین فوتی روز گذشته گزارش شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه تاکنون 2 هزار و 600 نفر بیمار تنفسی به بیمارستان بوشهر مراجعه کرده‌‌اند، تصریح کرد: تاکنون 2 هزار و 600 بیمار حاد تنفسی به بیمارستانهای استان مراجعه کرده‌اند که از این تعداد از یک‌هزار و 80 مورد بستری، یک‌هزار و 20 مورد پس از درمان مرخص و 55 نفر از بیماران حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22