ایرنا/ فرماندار قصرشیرین گفت: مصوبه‌های ستاد مدیریت و مقابله با کرونا، در این شهرستان به شدت اجرایی می‌شود، از این رو ورود مسافران به قصرشیرین ممنوع و از آمدن آن‌ها به داخل شهر جلوگیری می‌شود.

مرادعلی تاتار، فرماندار قصرشیرین اظهار کرد: با توجه به نگرانی از شیوع پیک دوم کرونا، مسوولان کشور مصوبه های جدیدی اعمال کرده اند که در راستای همین امر در قصرشیرین نیز این مهم از ابتدای نوروز اعمال شده بوده و با این حال با شدت هرچه بیشتر از امروز عملیاتی شده است.
وی افزود: تمامی بوستان های سطح شهرتعطیل است و هیچ گونه خدماتی به مسافران داده نمی شود و مراکز و اماکن اقامتی نیز تا پایان بحران کرونا هیچ گونه خدماتی به مسافران ارایه نمی دهند.
فرماندار قصرشیرین گفت: بازارچه شاه عباسی و واحدهای صنفی غیرضروری نیز تعطیل شده است تا از تجمع مردم جلوگیری شود.
تاتار ادامه داد: با توجه به فعالیت مرز رسمی پرویزخان ورود رانندگان کامیون های صادراتی به داخل شهر ممنوع است و کامیون ها از ورودی شهر از جاده کمربندی به طرف مرز هدایت می شوند و از ابتدای ورودی نیز ضدعفونی شده و رانندگان به لحاظ بیماری های تنفسی و کرونا پایش می شوند.
وی اضافه کرد: بیش از ۹۶ درصد مردم شهرستان توسط پرسنل مرکز بهداشت و درمان برای کرونا غربالگری شده اند و خوشبختانه تاکنون مورد ابتلا به بیماری کرونا در قصرشیرین نداشته ایم و این مرهون همکاری مردم و همچنین رعایت موازین بهداشتی و انجام اقدام های پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا است.
فرماندار قصرشیرین گفت: کار ضدعفونی و گندزدایی خیابان ها و معابر سطح شهر با همکاری شهرداری و ناحیه مقاومت سپاه پاسداران و نیروهایی نظامی روزانه انجام می شود و به طور مستمر ادامه دارد و نظارت و بازرسی نیز بر واحدهای غذیه فروشی و مواد پروتئینی و اقلام ضروری و همچنین داروخانه ها نیز انجام می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246