مهر/ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع انفجار و آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی خبر داد.

سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در ساعت ۱۰ و ۵۵ دقیقه وقوع حادثه‌ای در خصوص انفجار و آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی سه طبقه به سامانه آتش نشانی اطلاع داده شد.
ملکی افزود: بلافاصله مأموران سازمان آتش نشانی شهر تهران از دو ایستگاه به همراه همه تجهیزات لازم از جمله دستگاه‌های تنفسی به محل حادثه واقع در خیابان الهیه، خیابان مهدیه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد: با حضور مأموران مشخص شد در یکی از هفت واحد این ساختمان مسکونی که حدوداً ۱۶۰ متر وسعت داشت انفجاری رخ داده و منجر به شعله‌وری شده است به‌طوری که دیوارها، سقف‌ها و تمام وسایل منزل سوخته و شدت حریق بسیار زیاد بود.
وی با بیان اینکه چند نفری که در منزل حضور داشتند پیش از رسیدن آتش نشانان از ساختمان خارج شده بودند، گفت: آنان در همان واحدی که دچار آتش سوزی شده بود، مشغول نقاشی بودند و مواد قابل اشتعال در آن محل باعث گسترش آتش‌سوزی شده بود.
به گفته ملکی این حادثه مصدومی نداشته است اما یک مرد ٣۵ ساله که دچار شوک شده بود به نیروهای اورژانس حاضر در محل تحویل داده شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651