باشگاه خبرنگاران/ جلسه ستاد کرونای شهرستان تبریز به ریاست فرماندار تبریز برگزار شده و موضوعاتی در این جلسه به تصویب رسید.

جلسه ستاد کرونای تبریز به ریاست فرماندار تبریز برگزار شده و موضوعاتی در این جلسه به تصویب رسید.
در این جلسه مقرر شد که اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در تبریز تا ۲۳ فروردین ادامه و بعد از آن بر اساس مصوبه ملی و استانی عمل شود.
بر اساس مصوبات این جلسه، اکیپ‌های بازرسی و نظارت متشکل از ماموران نیروی انتظامی، اداره نظارت بر اماکن عمومی، مرکز بهداشت و شهرداری از ۱۷ فروردین، نسبت به گشت زنی در محدوده کلانتری‌های ۲۰ گانه تبریز و پلمب واحد‌های متخلف و غیرمجاز فعال بدون اخطار قبلی اقدام کرده و سایر واحد‌های مجاز نیز اصناف را موظف کنند تا پروتکل‌های بهداشتی و فاصله فیزیکی هوشمند را رعایت کنند.
سازمان صمت و تعزیرات حکومتی نیز نسبت به نظارت مستمر و دقیق قیمت‌ها در بازار اقدام کرده و برخورد قاطع با متخلفان و گرانفروشان داشته باشند، همچنین تمهیدات لازم را برای اجرای مصوبه ستاد کرونای شهرستان نسبت به فروش اینترنتی اقلام مورد نیاز مردم را به طور جد پیگیری کنند.
شهرداری تبریز در کلیه مناطق شهری ضد عفونی و اطلاع رسانی بیماری کرونا را انجام داده و برای جلوگیری از تردد خودرو‌های غیر بومی در سطح شهر نسبت به نصب و راه اندازی دوربین‌های پلاک خوان در سطح شهر اقدام کند.
با توجه به عدم رعایت برخی واحد‌های غیرمجاز در حاشیه شهر سازمان صمت نسبت به برخورد قانونی با متخلفان اقدام کند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf