باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره محیط زیست شهرستان دامغان گفت: با تلاش و حفاظت محیط بانان، ۳۳ شکارچی متخلف طی سال ۹۸ در شهرستان دامغان دستگیر شدند.

علی آذر پور رئیس اداره محیط زیست شهرستان دامغان اظهار کرد: سال گذشته با تلاش و حفاظت محیط بانان ۳۳ شکارچی متخلف در حوزه استحفاظی این شهرستان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی با بیان اینکه این شکارچی‌ها اقدام به شکار غیرمجاز، حمل و نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز نموده بودند، افزود: از این افراد ۱۵ قبضه سلاح، ۱۶ راس قوچ و میش، ۳۰ قطعه انواع پرندگان وحشی و مقادیری مهمات و ادوات شکار کشف و ضبط شد.
رئیس اداره محیط زیست دامغان با بیان اینکه این افراد اقدام به شکار در منطقه حفاظت شده و سفید کوه آرسک و طالو شیربند نموده بودند، تصریح کرد: متخلفان به ۲۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی نیز محکوم شدند.
آذرپور اضافه کرد: از مردم تقاضا می‌شود در صورت مشاهده هرگونه ردی از شکار یا وجود شکارچیان حتماً مراتب را با نیروی انتظامی یا یگان حفاظت محیط‌زیست اطلاع دهند تا موضوع در اسرع وقت رسیدگی شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today