دیار آفتاب/ فرمانده انتظامی استان مرکزی از عملیات مأموران انتظامی شهرستان اراک در دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو خبر داد و گفت: فرد دستگیرشده به ۲۴ فقره سرقت اعتراف کرد.

سردار حسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: در هفته‌های گذشته با اعلام گزارش‌هایی از وقوع سرقت های تجهیزات و وسایل خودرویی در سطح شهر اراک، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در مراحل اقدامات تخصصی پلیس، سرانجام سارقی حرفه ای و سابقه دار در این خصوص شناسایی و عملیات دستگیری این فرد با هماهنگی مرجع قضائی در دستور کار قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد:‌ در تکمیل بررسی های پلیس، این فرد که دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر بود، شناسایی و در عملیاتی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی دلالت شد.
وی با اشاره به اعترافات فرد دستگیر شده افزود: در بازجویی های پلیس، متهم به سرقت محتویات خودرو با ترفندی خاص اعتراف کرد و مشخص شد، این فرد بعد از ارتکاب سرقت محتویات داخل خودرو، مجدداً درب خودروها را به صورت کاملا حرفه ای قفل می کرده است.
سردار مفخمی شهرستانی در پایان افزود: سارق به ۲۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد و مقادیری از اموال مسروقه نیز از مخفیگاه او کشف و به مالباختگان تحویل داده شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today