فارس/ نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد از حرف غلطی که برخی مدیران در خصوص حضور در برنامه‌ها و آیین‌ها می‌زنند انتقاد کرد.

حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی، نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به رسالت سنگین سیاسی و اداری و وظیفه‌ای که بر دوش مسوولان و مدیران است، گفت: راه مقدس و آرمان بلندی در پیش داریم.
وی بیان کرد: دشمنی‌هایی که با ما در سطح دنیا می‌شود سرسختانه و استثنایی است و در قبال این همه تلاش پاداش لحاظ می‌شود.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد مسوولان را به انس با قرآن توصیه کرد و گفت؛ مسوولان در نظام جمهوری اسلامی باید رفتاری داشته باشند که الگو باشد.
حسینی با بیان اینکه مسوولان نظام اسلامی باید در خط اول مسجد و مدرسه باشد، گفت: به برخی از مسوولان می‌گویم چرا در نماز جمعه و جماعت شرکت نمی‌کنید گفتند ما اهل ریا نیستیم به همین دلیل در خانه نماز می‌خوانیم که باید بگویم این حرف غلطی است تظاهر به اسلام گاهی ضروری است، مدیران ما باید در نماز جماعت و راهپیمایی و نماز جمعه شرکت کنند.
وی گفت: اینکه گفته می‌شود من انسان با اخلاص هستم اما مثل دیگران اهل ریا نیستم یعنی دیگران که در نماز و مراسمات حاضر می‌شوند اهل ریا هستند؟ واحب خدا باید انجام شود.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: زیبنده مسوولان نظام اسلامی است که در خط مقدم تجمعات مذهبی باشند که این حضورها کمک به مدیریت کشور است.
حسینی گفت: بیش از ۴۰ سال است در جنگ و مبارزه هستیم و در جنگ هشت ساله کشورها علیه ما بودند و این سال‌ها در جنگ تحریم و فشارها سرافراز و سربلند بیرون آمدیم‌ و از ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کردیم اگر از این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌کردیم همان ۱۰ سال اول شکست می‌خوردیم البته گاهی سوءمدیریت‌ها و بی‌تدبیری‌ها موجب می‌شود نتوانیم از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم.
وی عنوان کرد: در ابتدای شیوع کرونا هیچ وسیله‌ای در اختیار نداشتیم اما وقتی ظرفیت‌ها به بالفعل تبدیل شدند محصولات بهداشتی تولید کردند که علاوه بر رفع نیاز مردم خودمان، آنها را هم صادر کردیم.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از تلاش همه مسوولان و مردم در بیماری کرونا گفت: اگر دست به دست هم دهیم این عقب‌ماندگی را پشت سر می‌گذاریم اما اگر هر کسی راه خودش را برود توفیقی حاصل نمی‌شود.
حسینی بر طراحی برنامه جامعی برای استان اشاره کرد و گفت: چنین برنامه‌ای تهیه و به عنوان سیاست کلی استان دنبال شود تا عقب‌ماندگی استان جبران شود.
وی به روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: با توجه به وضعیت کرونا مراسم راهپیمایی برگزار نمی‌شود اما بیداری فکری را باید داشته باشیم و تفکر ضدصهیونیستی باید همیشه وجود داشته باشد.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نماز عید فطر در مساجد استان برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today