صدا و سیما/ مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی خوزستان گفت: بیماران غیرکرونایی زیر پوشش تامین اجتماعی در بیمارستان میلاد اهواز (امیرکبیر سابق) پذیرش می‌شوند.

صادق جلیلی، مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی خوزستان اظهار کرد: تمامی بیماران غیرکرونایی زیر پوشش تامین اجتماعی در بیمارستان میلاد (امیر کبیر سابق) پذیرش خواهند شد و با هماهنگی صورت گرفته پزشکان متخصص بیمارستان امیرالمومنین(ع) در این مدت در بیمارستان میلاد به عنوان پزشک مهمان حضور خواهند داشت. بیماران زیرپوشش تامین اجتماعی به بیمارستان میلاد اهواز مراجعه کنند
وی افزود: همچنین مقرر شد بخش سی تی اسکن بیمارستان امیرالمومنین(ع) صرفاً به بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا ویروس اختصاص یابد.
بیمارستان امیرالمومنین اهواز با ظرفیت ۷۰ تخت عادی و ۱۶ تخت ICU به عنوان سانتر کرونا، از بیمارستان های زیر پوشش تامین اجتماعی است که به دلیل افزایش آمار ابتلا به کرونا در خوزستان برای کمک به بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی اهواز به بیماران کرونایی ارائه خدمت می کند.
بیمارستان رازی اهواز به عنوان معین در بحث ویروس کرونا تعیین شده است که به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ظرفیت این بیمارستان در پذیرش بیمار تکمیل شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today