باشگاه خبرنگاران خوزستان/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با بیماریابی فعال کارشناسان بهداشت و درمان خوزستان، ۴۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شدند.

علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: با بیماریابی فعال کارشناسان بهداشت و درمان خوزستان، در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان شناسایی شدند.
او افزود: بر این اساس، از مجموع ۴۹۴ بیمار جدید، ۳۳۱ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی و ۱۶۳ بیمار نیز بستری شدند و با احتساب این ۴۹۴ نفر تعداد کل مبتلایان به ۹ هزار و ۴۰۵ نفر افزایش یافت.
احسان پور با بیان اینکه در حال حاضر ۸۱۸ بیمار در بیمارستان‌های استان تحت درمان هستند و ۸ هزار و ۱۶۷ بیمار پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند، اظهار داشت: ضمن اینکه در شبانه روز گذشته، ۱۲ نفر از مبتلایان به این بیماری، جان خود را از دست دادند و تعداد فوت شدگان ناشی از کرونا به ۴۲۰ نفر رسید.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: همچنان از مردم گرامی درخواست می‌شود تا در جهت تامین سلامت خود و خانواده، جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند و از برگزاری رسم و رسومات و دید و بازدید‌های مربوط به عید سعید فطر پرهیز کنند.


کرونا


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today