باشگاه خبرنگاران/ در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا محدودیت‌هایی برای تردد در پارک‌ها و بوستان‌های شهرکرد اعمال می‌شود.

بهادرعبدالغنی، شهردار شهرکرد با اشاره به تعطیلات عید فطر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان‌های همجوار و ورود برخی مسافران به شهرکرد در این ایام محدودیت‌هایی در پارک‌ها و بوستان‌های این شهر اعمال می‌شود.
وی افزود: در این ایام سرویس‌های بهداشتی و آبخوری‌ها در پارک‌ها و بوستان‌ها تعطیل و روشنایی و امکانات رفاهی آن‌ها هم به حداقل ممکن می رسد و در مواردی کاملا محدود می‌شود.
عبدالغنی با بیان اینکه نصب چادر نیز در بوستان‌ها و پارک‌ها ممنوع است، گفت: از تجمع مسافران در پارک‌ها در هر نقطه شهر جلوگیری می شود و در صورت مشاهده برخورد قانونی انجام خواهد شد.
وی با اشاره به سم‌زدایی و ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: در راستای خدمت رسانی به مردم و شهروندان و گندزدایی معابر، تمامی نیروهای اداری و خدماتی این سازمان با ماسک و دستکش و با رعایت موارد بهداشتی فعالیت و انجام وظیفه می‌کنند.
شهردار شهرکرد با اشاره به برگزاری مراسم عید اموات در این ایام هم افزود: جمعیت در آرامستان‌ها برای برگزاری مراسم عزا و یا عید متوفا کنترل و در صورت ضرورت، مراسم ترحیم تنها با حضور اقوام درجه یک برگزار شود و رعایت موارد بهداشتی برای آنها الزامی است.
عبدالغنی خاطرنشان کرد: نیروهای سازمان‌های آتش نشانی، سیما، منظر و فضای سبز، حمل و نقل، آرامستان‌ها و اجرائیات در این مدت به صورت ویژه در حالت آماده باش کامل هستند و مسئولان در محدوده شهر نظارت و سرکشی لازم را مستمر انجام می‌دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday