مهر/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: برای حمایت از مرغداری های استان، ۵۰۰ تن مرغ از مرغداران استان ایلام خریداری می شود

حیدر نعمتی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام اظهار کرد: استان ایلام با تولید ۵۲ هزار تن گوشت مرغ یکی از قطب های اصلی تولید مرغ در کشور است.
وی بیان کرد: یکی از مهمترین مسائل به وجود آمده در سال جاری نوسان قیمت مرغ در استان بوده که باعث مشکلات برای مرغداران سطح استان شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به اینکه برای حمایت از مرغداران استان با همکاری امور دام استان، مرغ از مرغداری های استان خریداری و ذخیره سازی می شود، افزود: قرار است ۵۰۰ تن مرغ از مرغداران استان خریداری و ذخیره سازی شود.
نعمتی ادامه داد: تاکنون از این میزان توافق انجام شده بیش از ۱۶۵ تن مرغ خریداری شده است.
وی با اشاره به مشکلات مرغداران استان در بحث تامین نهاده های دامی، بیان کرد: تمامی مشکلات مرغداران استان اعم از خرید و نهاده های دامی باید بررسی شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام عنوان کرد: شرکت هایی که ارز دولتی دریافت و نهاده توزیع نمی کنند، توسط اتحادیه باید ظرف یک هفته معرفی تا مدارک و مستندات آنها به دستگاه قضا اعلام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today