ایرنا/ پیکر مطهر ستوانیکم شهید آرمان ارباب و استوار دوم شهید مسعود شهرکی از ماموران نیروی انتظامی سرباز امروز با حضور نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، فرمانده انتظامی استان، جمعی از مسؤولان و مردم انقلابی زاهدان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شدند.

آیین تشییع پیکر مطهر این شهدای والامقام از میدان امام حسین(ع) زاهدان تا گلزار شهدای این شهر با حضور مسؤولان، علما و قشرهای مختلف مردم سیستان و بلوچستان برگزار شد.
به گفته جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛ تیم‌های پلیس آگاهی استان روز گذشته(جمعه) طی عملیاتی در یکی از روستاهای کلات سرباز با اشرار مسلح درگیر شدند که متاسفانه در این درگیری دو نفر از نیروهای پلیس آگاهی این شهرستان به شهادت رسیدند و یک نفر نیز مجروح شد.
سردار احمد طاهری بیان کرد: در این عملیات آرمان اربابی و مسعود شهرکی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و استوار مرتضی اصغریان نیز مجروح شد.
وی با بیان اینکه در این درگیری تعدادی از مظنونان شناسایی و دستگیر شدند، افرود: تعدادی از اشرار مسلح که در منطقه اقدام به قتل مسلحانه کرده بودند پلیس آگاهی بنا به درخواست مردم محلی به منطقه اعزام شد و در درگیری با قاتل یا قاتلان دو نفر از کارکنان پلیس آگاهی سرباز شهید شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today