باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: هیچ یک از شهرهای استان در وضعیت سفید قرار ندارند و مردم باید بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی درباره وضعیت استان در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: از آغاز اپیدمی در استان شاهد اتحاد خوبی میان مسئولین ارگان‌ها بودیم که همین موضوع موجب تسریع در روند انجام کار‌ها شد و توانستیم بیماری را کنترل کنیم.
آقازاده درباره اقدامات شهرستان‌ها، افزود: هر کدام از شهرستان‌ها که در آن، مسئولین با یکدیگر هماهنگی بیشتری دارند، اقدامات حوزه مقابله با کرونا به خوبی انجام می‌شود که شهر سلماس نیز از جمله شهر‌هایی است که در آن هماهنگی خوبی بین مسئولین ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه در استان هیچ شهری در وضعیت سفید نیست، افزود: بیشتر شهر‌های استان در وضعیت زرد بوده و برخی شهر‌ها نیز در وضعیت قرمز قرار دارند و می‌بایست تا یافتن درمان قطعی این بیماری، بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گفت: براساس پیش بینی‌های انجام شده در مهر و آبان ماه با بیماری‌های آنفلوانزا و کرونا به طور همزمان درگیر می‌شویم که می‌بایست خود را از لحاظ تجهیزات پزشکی به امادگی لازم برسانیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today