ایلنا/ دختر ۱۳ ساله باشتی در استان کهگیلویه و بویراحمد که ۳ روز پیش برای خرید از خانه‌شان خارج شده بود تا امروز - جمعه ۹ خرداداماه به منزل برنگشته است.

مجید ظفری پدر دختر ۱۳ ساله باشتی در استان کهگیلویه و بویراحمد با تایید گم شدن دختر خود در روز چهارشنبه هفتم خردادماه جاری در نزدیکی منزل مسکونی خود، از مردم می‌خواهد اگر نشانه یا اثری از دختر وی دیدند به او خبر دهند.
وی که شرایط مناسبی برای انجام مصاحبه تلفنی با ایلنا از یاسوج ندارد، می گوید: دخترم تارا، کلاس ششم ابتدایی و ۱۳ ساله بوده که برای خرید به مغازه ای نزدیک منزل می رود اما از آن روز دیگر از‌او خبر نداریم و هرگز به خانه بازنگشت.
ظفری گفت: متاسفانه با گذشت حدود ۳ روز از گم شدن " تارا "و انتشار تصاویر دخترم در فضای مجازی، هیچ تماسی مرتبط با پیدا شدن وی با ما گرفته نشده است.
پدرِ تارا افزود: دخترم کلاس ششم‌ ابتدایی است و تا آنجا که ما باخبریم هیچ مشکل نگران‌ کننده‌ای در خانه وجود نداشت که مثلا بگویم، قبلا هم این اتفاق افتاده یا از دست ما ناراحت بوده است.
ظفری گفت: موضوع گم شدن دخترم را به پلیس نیز اعلام کردم که امیدوارم هرچه زودتر آنها بتوانند دخترم را به سلامت به خانه برگردانند.
وی ارتباط خود با فرزندان بویژه تارا را رابطه مهربانه دختر و پدری عنوان و تاکید کرد : دخترش را با تمام وجود دوست داشته است و هیچ‌گونه نگرانی خانوادگی نداشته اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today