باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ابتلا ۶۲۵ نفر دیگر به ویروس کرونا در استان خوزستان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در خوزستان، در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۲۵ مورد ابتلای قطعی به کرونا ویروس در خوزستان شناسایی شد.
او با بیان اینکه از مجموع بیمار ۶۲۵ جدید، ۴۸۰ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی تحت درمان هستند و ۱۴۵ بیمار نیز بستری شدند، افزود: با احتساب این ۶۲۵ مورد جدید، تعداد کل مبتلایان به ۱۴ هزار ۱۵۳ نفر افزایش یافت.
احسان پور تعداد افراد تحت درمان در بیمارستان‌های خوزستان را ۸۷۷ بیمار عنوان کرد و بیان داشت: با تلاش‌های مدافعان سلامت مردم، ۱۲ هزار و ۷۲۹ بیمار پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند، ضمن اینکه در شبانه روز گذشته، ۱۷ نفر از مبتلایان به این بیماری، جان خود را از دست دادند تا تعداد فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا به ۵۴۷ نفر برسد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ادامه داد: با توجه به اعلام از سرگیری فعالیت ادارات با حضور تمامی کارکنان از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، انتظار می‌رود تا رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حداکثر توجه در ادارات و ارگان‌هایی که روزانه پذیرای تعدای زیادی از مردم هستند، رعایت شود و مردم عزیز نیز در زمان حضور در خارج از منزل، فاصله گذاری اجتماعی مورد مورد توجه قرار دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today