باشگاه خبرنگاران/ طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۶ مورد مبتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شدند.

سیدمحمد جمالیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز چهارم تیرماi و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۵۴۷۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان مرکزی به ۳۳۲۸ نفر رسیده است.
جمالیان از مردم درخواست کرد کرونا را مثل گذشته جدی بگیرند و با پرهیز از حضور در مراسم و اجتماعات به قطع زنجیره شیوع کمک کنند.
او اضافه کرد: کمردم باید دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و از حضور در اماکن شلوغ و پرجمعیت پرهیز کنند و در صورت ضرورت حضور در این گونه اماکن حتما از ماسک استفاده کرده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.
کرونا ویروس اواخر بهمن ماه وارد کشور شد و ۳۱ بهمن ماه اولین موارد در استان قم مشاهده شد و روز اول اسفندماه اولین ابتلا به این بیماری در استان مرکزی اعلام شد و بعد از استان قم، استان مرکزی دومین استانی بود که ابتلا به کویید ۱۹ را hعلام کرد.
با وجود اینکه استان مرکزی جزو اولین استان‌هایی است که ابتلا به کرونا ویروس داشت، اما خوشبختانه با همدلی مردم و مسئولان این ویروس مدیریت شد و اکنون استان مرکزی در وضعیت قرمز است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today