پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف 667 تن و 900 کیلوگرم کود شیمیایی احتکار شده در سوله ای به ارزش 18 میلیارد و 701 میلیون ریال خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پدیده شوم احتکار و به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر احتکار مقادیر قابل توجهی کود شیمیایی قاچاق در سوله کارخانه ای در ورودی تفرجگاه "فندقلو" ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی اردبیل با انجام بررسی های تخصصی و تحقیقات میدانی از صحت گزارش های دریافتی اطمینان یافتند.
وی با اشاره به انجام هماهنگی های قضائی افزود: با تشکیل تیم های عملیاتی مشترک از پلیس "اردبیل و نمین" ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند در بازرسی های به عمل آمده 667 تن و 900 کیلوگرم کود شیمیایی احتکار شده را کشف کنند.
فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری یک نفر در رابطه با کشفیات به دست آمده خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی کودهای شیمیایی احتکار شده را 18 میلیارد و 701 میلیون ریال اعلام کردند.
سردار حسینی با بیان اینکه متهم دستگیر شده قصد توزیع خارج از شبکه کودهای شیمیایی را داشت، تصریح کرد: کودهای شیمیایی کشف شده با هماهنگی های به عمل آمده تحویل سازمان جهاد کشاورزی شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today