فارس/ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از رشد کشفیات مواد مخدر در بهار ۹۹ در مازندران خبر داد و گفت: بیش از ۸۷۲ کیلو انواع مواد مخدر در در سه ماهه اول سال جاری مازندران کشف شده است.

احمد مظفری، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از رشد کشفیات مواد مخدر در مازندران خبر داد و اظهار کرد: در سه ماهه اول سال جاری بیش از ۸۷۲ کیلو انواع مواد مخدر در مازندران کشف شد.
وی افزود: در طی این مدت با انجام ۵۲۰ طرح و عملیات ۳ هزار و ۱۱ نفر در ارتباط با جرائم مواد مخدر دستگیر که از این تعداد ۲ هزار و ۹۰۷ نفر مرد و ۱۰۴ نفر زن بودند.
مظفری از رشد کشفیات هروئین و کراک در استان خبر داد و گفت: با تدابیر و پیگیری فرمانده جدید انتظامی استان روزهای آینده برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در استان شدیدتر خواهد شد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران همچنین اظهار داشت: در فصل بهار ۲ هزار و ۷۷۸ پرونده در زمینه جرایم مواد مخدر در استان تشکیل شده و هزار و ۶۹۸ خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر شدند.
وی در پایان از دستگییری ۹۸۶ معتاد در استان در طی همین مدت خبر داد و گفت: با پیگیری اداره کل بهزیستی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مراکز اقامتی ترک اعتیاد در حال بررسی است و تعدادی از این مراکز که دارای شرایط لازم بر اساس پروتکل بهداشتی ویروس کرونا بودند مجوز جذب بیمار را برای ترک اعتیاد دریافت کردند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today