ایسنا/ رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج گفت: ایستگاه چهل و پنج متری گلشهر قطار شهری کرج با ۱۰۰ درصد پیشرفت آماده بهره برداری و خدمات رسانی به شهروندان شده است.

محمدحسین خلیلی اردکانی رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: ایستگاه ( بوستان جهان) نیز ۹۰ درصد پیشرفت دارد و سه راه گوهردشت هم با ۸۰ درصد پیشرفت در حال اتمام و بهره برداری است.
عضو ناظر در سازمان حمل و نقل ریلی تصریح کرد: این پروژه با حمایت شورای شهر و شهرداری کرج روی ریل سازندگی قرار گرفته است .
خلیلی اردکانی با بیان اینکه فاز اول پروژه قطار شهری کرج با سرعت در حال تکمیل است افزود: می توان با حضور و بازدید اعضا به صورت پی در پی از پروژه قطار شهری متوجه شد که شورای پنجم بهره برداری از قطار شهری را جزو اولویت های کاری خود می داند تا مردم از وعده های داده شده بهره مند شوند.
رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه در خط ۲ قطار شهری کرج کار ریل گذاری حدفاصل ایستگاه ۴۵ متری گلشهر تا جهانشهر کرج عملیاتی شده است، بیان کرد: این دو ایستگاه در مراحل بهره برداری قرار گرفته بود که به خاطر کرونا و تعطیلی کارگاه عقب افتاد و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
وی به تزریق اعتبار این پروژه مهم شهری اشاره کرد و یادآور شد: تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق برای کمربند شمالی کرج و قطارشهری در دستور کار استانداری قرار گرفته که ۲۵۰ میلیارد تومان آن به پروژه قطار شهری تزریق می شود.
عضو شورای شهر کرج خاطرنشان کرد: عملیات احداث خط ۲ قطار شهری کرج با ۲۷ کیلومتر طول و ۲۷ ایستگاه از سال ۸۵ آغاز شده که تاکنون حدود ۱۵ کیلومتر از تونل این پروژه عظیم بین دانشگاه خوارزمی و پل شهید سلطانی کرج حفاری شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday