باشگاه خبرنگاران/ مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان گفت: ۸۰ درصد پرواز‌های فرودگاه همدان به خاطر ویروس کرونا لغو شد.

سیدحمیدرضا صائمیان، مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان اظهار کرد: از ۲۰ روز پیش دوباره پرواز‌های فرودگاه همدان که پیش از این برای کنترل و پیشگیری از کرونا تعطیل شده بود، راه افتاد و در این چند روزه ۸۰ درصد پرواز‌های آن لغو شد.
او با بیان اینکه لغو پرواز‌ها به دلیل کاهش مسافران است افزود: ما در پرواز‌های این فرودگاه برای هر نوبت پرواز به جای ۱۰۰ و یا ۱۲۰ مسافر کمتر از ۱۰ مسافر داشتیم و این امر باعث شد که پرواز‌ها به صرفه نباشند و لغو شوند.
مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان بیان کرد: پرواز‌های همدان به مقصد کیش و مشهد است که هم اکنون با توجه به شرایط کرونایی و بسته بودن حرم مطهر امام رضا(ع) و افزایش شیوع بیماری در کشور مسافرت‌ها به شدت کاهش یافته است.
صائمیان ادامه داد: برای پرواز‌های استان تا هفته آینده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با توجه به ماندگاری ویروس کرونا در کشور و کاهش مسافران تصمیم گیری می‌کند.
هم اکنون روز‌های یک شنبه و چهار شنبه پرواز از کیش در ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه وارد فرودگاه همدان می‌شود و هواپیما ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه از همدان به کیش پرواز می‌کند.
در روز‌های سه شنبه و جمعه هم هواپیمای پرواز مشهد ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه وارد همدان و ساعت ۱۵ و ۵ دقیقه از این فرودگاه بلند می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today