مهر/ مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: رئیس کمیته امداد کشور طی سفری دو روزه به استان از نزدیک ظرفیت های استان در زمینه های مختلف را بازدید می کند.

محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد فارس بیان کرد: رئیس کمیته امداد کشور در این سفر دو روزه که از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد از ظرفیت‌های استان در حوزه‌های مختلف خیرین دیدن خواهد کرد.
مدیرکل کمیته امداد فارس اضافه کرد: سید مرتضی بختیاری در این سفر با حضور در همایش خیرین مسکن ساز نسبت به تحویل هزار واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد فارس نیز اقدام خواهد شد.
وی در خصوص سایر برنامه‌های رئیس کمیته امداد فارس به استان نیز بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های سفر سید مرتضی بختیاری به استان فارس افتتاح مسکن خیرساز شریف آباد است این در حالی است که بیش از یک هزار و ۵٠٠ سری جهیزیه نیز به نو عروسان تحت پوشش کمیته امداد فارس اهدا خواهد شد.
بذرافشان تاکید کرد: افتتاح مرکز نیکوکاری احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) نیز از جمله برنامه‌های روز نخست سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان فارس است و اهدای دو هزار دستگاه وسایل سرمایشی به مددجویان کمیته امداد فارس از اهم برنامه‌های روز دوم سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان فارس است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online