ایرنا/ کاروان خدام آستان قدس رضوی سه‌شنبه در هفتمین روز از دهه معنوی کرامت، با حضور در بیمارستان‌های امیرالمومنین(ع) و شهید نیاکی ارتش در اهواز از بیماران مبتلا به ویروس کرونا عیادت کردند.

در این آیین کاروان خدام آستان قدس رضوی در فضایی معنوی از کادر درمانی و مجاهدان عرصه سلامت در این بیمارستان‌ها تقدیر و برای شفای بیماران بستری دعا کردند.
در این آیین معنوی هدایایی متبرک به ضریح امام رئوف حضرت رضا(ع) به کادر درمانی و بیماران مبتلا به بیماری کرونا اهدا شد.
کاروان خدام آستان قدس رضوی همچنین با حضور در دبیرخانه مداحان خوزستان با مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دیدار کردند که دراین دیدار اشعاری در مدح امام هشتم(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) سروده شد.
کاروان زیرسایه خورشید همچنین با شماری از خانواده های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در اهواز دیدار و برای علو درجات شهدا دعا کردند.
حضور در خط تولید کارخانه‌ها با توجه به شعار جهش تولید، بازدید از سرای سالمندان، دیدارهای مردمی در شهرهای مختلف استان، برگزاری جشنواره‌های مجازی توسط تشکل‌های مردمی در شب میلاد امام رضا (ع)، پخت نان در نانوایی‌ها نان با نمک تبرکی حرم امام رضا (ع)، برپایی کاروان‌های شادی خودرویی در محلات مختلف با حضور خدام، دیدار با خانواده شهدا مدافع حرم و دیدار با کارآفرینان و تولیدکنندگان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از مهمترین برنامه‌های دهه کرامت با حضور خدام حرم امام رضا(ع) درخوزستان خواهد بود.
کاروان ۱۲نفره خدام آستان قدس رضوی با همراه داشتن بیرق متبرک به تربت رضوی شامگاه چهارشنبه هفته گذشته وارد خوزستان شدند در طول دهه کرامت (چهارم تا ۱۳ تیرماه) در برنامه‌های معنوی سیزدهمین دوره جشن های مردمی دهه کرامت حضور می‌یابند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today