فارس/ جعل کارت بازی ملی‌پوش فوتسال ایران مورد بررسی پلیس آگاهی قرار گرفته است.

محمد حاجی‌زاده بازیکن تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با طرح شکایت علیه باشگاه مدعی شده که از عکس او برای صدور کارت محمدشجری بازیکن تیم ملی فوتسال استفاده شده و به این ترتیب، این کارت جعلی است.
حاجی‌زاده با طرح این شکایت، دستوری را از دستگاه قضایی برای پلیس آگاهی شهرستان ورزقان دریافت کرده است. پلیس آگاهی نیز با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواستار استعلام مراحل صدور کارت، افراد دخیل در صدور، نحوه سو استفاده از کارت بازی صادر شده، کاربرد و کارایی و هرگونه سواستفاده احتمالی از آن شده است.
این در حالی است که محمد شجری برای شرکت در فینال سال گذشته محروم بود و نمی‌توانسته در این بازی شرکت کند.
این سوال مطرح می‌شود که کارت صادر شده با نام شجری و با عکس محمد حاجی‌زاده، مورد استفاده چه کسی قرار گرفته است؟ با طرح شکایت، به نظر می‌رسد حاجی‌زاده اصلا در جریان صدور کارت نبوده و استفاده‌ای از آن نشده است.
باید دید هدف باشگاه مس سونگون ورزقان از تهیه این کارت چه بوده و چه استفاده‌ای از آن در فینال لیگ فوتسال یا حتی بازی‌های قبل از آن داشته است. با توجه به مستندات، باید منتظر ورود نهادهای انضباطی فدراسیون هم در این ماجرا بود که می تواند محرومیت ها و جرایم نقدی را در پی داشته باشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today