ایرنا/ فرماندار شهرستان گتوند ضمن هشدار به شهروندان برای پیشگیری از کرونا گفت: خطر مبتلا شدن افراد به کرونا در این شهرستان جدی است.

عبدالرضا احسانی نیا، فرماندار شهرستان گتوند با بیان اینکه تاکنون ۷۲۲ نفر از شهروندان در مناطق شهری و روستایی شهرستان گتوند به کرونا مبتلا شده اند، افزود: مردم همچنان فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده و از تجمعات خودداری کنند.
او با اشاره به اینکه میانگین افراد مبتلا به کرونا ۳۰ تا ۶۰ سال است، ادامه داد: تعداد بیماران این شهرستان از لحاظ جنسیتی نزدیک به هم می باشند.
وی گفت: ۲۱ بیمار بومی شهرستان گتوند تا کنون بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.
فرماندار گتوند گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۴۰ جلسه ستاد مقابله با کرونا برگزار و همچنین اقدامات پیشگیرانه زیادی برای مقابله با این ویروس در شهرستان گتوند انجام شده است.
وی افزود: اگر مردم رعایت و همکاری نکنند اقدامات ستاد مقابله با کرونا نتیجه نمی دهد.
احسانی نیا یادآور شد: برخی از ادارات، نهاد ها و دستگاه های اجرایی شهرستان با حضور در معابر، خیابان ها و اماکن عمومی ضمن توزیع ماسک بین شهروندان، به افرادی که از ماسک استفاده نمی کنند تذکر می دهند.
وی ادامه داد: مردم از ماسک استفاده کنند و توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.
فرماندار گتوند افزود: کلاس های آموزشی برای پیشگیری ومقابله با ویروس کرونا با حضور و هماهنگی فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان، سپاه، صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی، شهرداران، بخشداری ها، شوراها، دهیاران، گروه های مردمی و معتمدین در مناطق مختلف در حال برگزاری است.
وی در پایان گفت: انتظار می رود همه اقشار مردم ظرفیت خود را در جهت ریشه کن کردن این ویروس بکار گیرند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today