ایرنا/ معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اماکن ورزشی شهرستان‌های زنجان، ماهنشان، ابهر و خرمدره به منظور پیشگیری از ابتلای ورزشکاران و مربیان به ویروس کرونا به مدت یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود.

محمدعلی حمزه پور، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان اظهار کرد: طی این مدت به برخی از باشگاه های ورزشی این استان، اخطار و تذکر داده شد اما درب هیچ باشگاهی پلمب نشد.
وی اظهار داشت: اماکن ورزشی شهرستان‌های یاد شده از روز دوشنبه به مدت یک هفته تعطیل بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا و نگرانی از ابتلای ورزشکاران و مربیان به این بیماری منحوس و بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا یک هفته دیگر نیز تمدید شد.
حمزه پور تصریح کرد: این مصوبه از سوی متولیان اماکن ورزشی این شهرستان ها، لازم الاجرا است و این اداره کل به جد بر این تعطیلی ها نظارت خواهد داشت و با باشگاه هایی که نسبت به رعایت این دستورالعمل و پروتکل های بهداشتی بی‌تفاوت باشند برخورد قانونی خواهد کرد.
وی افزود: تعطیلی اماکن ورزشی، باشگاهداران و مربیان را متحمل خسارت خواهد کرد اما تا کنترل و مهار شدن این بیماری منحوس چاره‌ای جز عمل به دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی نیست.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today