ایسنا/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: فردی که به همراه پسرش اقدام به توزیع گسترده مواد مخدر در سطح شهرستان کرج می‌کرد دستگیر و از مخفیگاه آنها بیش از ۳۳ کیلوگرم هروئین کشف شد.

سرهنگ علی عسکری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد فردی به همراه اعضای خانواده اش در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت کرده و به تازگی قصد تحویل مقدار قابل توجهی هروئین به یکی از مشتریانش در منطقه کیانمهر دارد که موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با تلاش چندین روزه و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در منطقه مهرشهر کرج شده و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت مخفیگاه قاچاقچی‌های مواد مخدر، متهمان را در حین خروج از منزلشان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل کردند.
سرهنگ عسکری بیان کرد: در بازرسی از خودرو و مخفیگاه متهمان مقدار ۳۳ کیلو و ۱۰۰ گرم هروئین، ۳۳ کیلوگرم مواد پیش ساز هروئین و ۱۳ کیلوگرم مرفین کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با بیان این که پلیس فضا را برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر نا امن کرده است، اظهار کرد: شهروندان عزیز در صورت اطلاع از فعالیت فروشندگان مواد مخدر، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday