موچ رسا/ رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به جلوگیری از فعالیت قهوه خانه‌ها و تالارها در زنجان گفت: 9 قهوه خانه، 4 مورد باغ تالار و تالار عروسی در زنجان پلمب شدند.
 

علی کریمی، رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه نظارت بر همه اماکن عمومی در استان زنجان اظهار کرد: 3 مورد از باغ تالار در استان زنجان به دلیل برگزاری مراسمات عروسی پلمب شد.

وی تصریح کرد: یک مورد نیز تالار در زنجان که به صورت غیرمجاز فعالیت داشت و به بخشنامه ممنوعیت فعالیت ستاد کرونا استان زنجان توجه نداشت که نسبت به پلمب آن اقدام شد.

رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه 9 قهوه خانه در زنجان نیز پلمب و جلوی فعالیت‌شان گرفته شد گفت: از این قهوه‌خانه‌ها 70 مورد قلیان جمع آوری شده و با دستور دادستان زنجان نسبت به معدوم سازی آنها اقدام شد.

وی با بیان اینکه با توجه به ممنوعیت باشگاه های ورزشی در زنجان عنوان کرد: سه باشگاه اسب سواری نیز به ممنوعیت ستاد کرونا توجهی نداشت که نسبت به پلمب آنها نیز اقدام شد.

کریمی با اشاره به اینکه روزانه شیفت صبح و بعد از به همراه تیم‌های بازرسی بهداشت و سازمان صمت و اصناف از فعالیت همه اماکن عمومی از جمله رستوران‌ها بازدید می‌شود عنوان کرد: برخی از اماکنی که اجازه فعالیت نداشته باشند جلو فعالیت آنها گرفته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اماکنی که پلمب شدند تا برگشت وضعیت استان زنجان به حالت عادی پلمب خواهند ماند و اجازه فعالیت آنها داده نمی‌شود.

 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today