ایسنا/ سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به خروج خوزستان از شرایط قرمز و هشدار، گفت: هر لحظه امکان دارد به شرایط قبل برگردیم بنابراین نباید فریب بهتر شدن شرایط را بخوریم و این موضوع نباید ما را غافل کند.

رضا نجاتی، سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به کاهش شیوع کرونا و خروج خوزستان از شرایط قرمز و هشدار، اظهار کرد: درست است که شرایط نسبت به قبل بهتر و تعداد مبتلایان کمتر شده است اما باید توجه شود که در ابتدا نیز تعداد کمی از مبتلایان به کرونا در سطح کشور وجود داشت که همان تعداد کم، منجر به فراگیری بیماری شد.
وی افزود: همچنان تعدادی از استان‌ها در سطح کشور درگیر کرونا هستند و شرایط خوبی ندارند.
نجاتی گفت: در خوزستان نیز هر لحظه امکان دارد به شرایط قبل برگردیم بنابراین نباید فریب بهتر شدن شرایط را بخوریم و این موضوع نباید ما را غافل کند.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان بیان کرد: اکنون آمار مبتلایان به کرونا کاهش یافته اما همچنان هشدارها وجود دارد و باید دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت شوند؛ در صورتی شرایط بهتر خواهد شد که دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شوند.
وی در خصوص مصوبه ارائه مرخصی به بیماران زمینه‌ای و زنان باردار و شیرده در شرایط قرمز خوزستان گفت: با بهبود شرایط، در ستاد استانی مدیریت کرونا تصویب شد که این افراد در محل کار حاضر شوند اما باید شرایط برای حضور در محل کار آن‌ها فراهم شود و حداقلِ ارتباط را با ارباب رجوع داشته باشند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today