باشگاه خبرنگاران/ محور‌های کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین امروز یک طرفه می‌شوند.

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت عید غدیر در جاده‌های استان، گفت: محور‌های کندوان و هراز به منظور تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها امروز شنبه ۱۸ مردادماه یک طرفه می‌شوند.

او افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز شنبه ۱۸ مردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز شنبه ۱۸ مردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ علیرضا قدمی گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز شنبه ۱۸ مردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی گفت: تردد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز شنبه ۱۸ مردادماه از مسیر شمال به جنوب محور قائمشهر - فیروزکوه - تهران ممنوع است.

div id="news_content"> همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran