پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از فوت دو سرنشین یک دستگاه موتورسنگین غیر مجاز به علت واژگونی در محور "هفت باغ" خبر داد.

محمدرضا فداء، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه موتور سنگین در محور "هفت باغ" بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
وی تصریح کرد: ماموران انتظامی با حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه موتورسنگین غیرمجاز در مسیر حرکت خود از جاده منحرف و واژگون شده که متاسفانه در این حادثه راکب موتور سیکلت در دم فوت و دیگر سرنشین موتور به علت شدت جراحات وارده توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شده است.
فداء در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه سرنشین موتورسیکلت نیز به علت جراحات سنگین در بیمارستان فوت کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان با ابراز تاسف از بروز چنین حوادث ناگواری، یادآور شد: متاسفانه عشق به سرعت باعث گرایش جوانان به سمت موتورسیکلت های سنگین و قاچاق شده و اقدامات پلیس در توقیف اینگونه وسایل نقلیه به جهت پیشگیری از این حوادث ناگوار است و می طلبد شهروندان عزیز در صورت اطلاع از نگهداری و یا تردد اینگونه وسایل نقلیه غیرمجاز موضوع را از طریق پل ارتباطی 110 با پلیس در میان بگذارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar