تسنیم/ بوستان بانوان کلانشهر کرمانشاه براساس وعده جدید مسئولان تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

زهره رستمی، مدیرکل امور بانوان استانداری کرمانشاه در این رابطه گفت: طرح‌هایی به منظور ارتقای سلامت خانواده‌ها در حال اجرا و پیگیری است که بوستان بانوان کرمانشاه نیز در این راستا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
رستمی با بیان اینکه طرح فرزندان با نشاط از طریق شهرداری‌ها و کانون پرورش فکری در حال پیگیری است افزود: درحال تلاش هستیم که شهرهایی به‌عنوان شهرهای دوستدار کودک معرفی شوند.
وی با اشاره به سند ارتقای زنان مصوبه شورای برنامه‌ریزی استان عنوان کرد: این سند شامل 10 محور و 45 مؤلفه از جمله سلامت، اقتصاد و معیشت و امور رفاهی، آموزش، مشاوره و اطلاع‌رسانی، دین و ارزش‌های اخلاقی و فرزندآوری است.
مدیرکل امور بانوان استانداری کرمانشاه گفت: دفتر امور بانوان استانداری در قالب این محورها اقداماتی انجام داده و همچنین عملکرد سایر نهادها را در زمینه این اهداف رصد می‌کند.
رستمی با اشاره به مهمترین طرح‌ها در این زمینه عنوان کرد: طرح گفت‌وگوی ملی خانواده، تاب‌آوری خانواده، هم‌افزایی سازمان‌های مردم نهاد، توانمندسازی زنان در سکونتگاه‌های غیررسمی و آموزش و ترویج تولیدات گواهی شده و استاندارد با تأکید بر توانمندسازی جوامع محلی از جمله این طرح‌ها است.
مدیرکل امور زنان استانداری کرمانشاه با بیان اینکه طرح پژوهشی شناسایی آسیب‌ها و راهکارهای توانمندسازی خانواده‌ها در حال اجرایی است گفت: در تمام محورهای عنوان شده با همکاری دستگاه‌های اجرایی اقداماتی در حال انجام است که نویدبخش آینده بهتر برای خانواده‌ها باشد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today