خلیج فارس/ هواشناسی بوشهر اعلام کرد: ناپایداری‌های موقت جوی شامل رگبار، تندباد و رعدوبرق در ارتفاعات شرقی و جنوبی استان ادامه دارد.

هادی سالاری، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا در بیشتر ساعات امروز و روز‌های آینده است، بنابراین در این مدت غبار محلی، گاهی وزش ملایم باد و در برخی نقاط نیز مه صبحگاهی رخ می‌دهد.
وی افزود: همچنین امروز در ساعاتی از عصر و شب، در ارتفاعات شرقی و جنوبی استان، افزایش ابر و احتمال وقوع ناپایداری‌های موقت جوی به صورت وزش تندباد، رعدوبرق و رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: تا فردا، جهت وزش باد بیشتر شمال غربی تا جنوب غربی گاهی جنوب شرقی با سرعت هشت تا ۲۸ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و در ارتفاعات شرقی در ساعاتی از بعدازظهر و شب گاهی بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.
این کارشناس هواشناسی ارتفاع موج را ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در ساعاتی از بعدازظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر عنوان کرد و گفت: در شبانه روز گذشته اهرم، برازجان و خورموج با ۴۴ درجه سلسیوس بیشترین دما را داشته‌اند و ایستگاه بهرگان با ۲۵ درجه کمترین دما را ثبت کرده است.
سالاری بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۵:۰۲ بامداد، جزر اول ساعت ۱۳:۱۴، مد دوم ساعت ۱۹:۳۰ و جزر دوم ساعت ۲۲:۲۸ است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday