فارس/ معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان از تعیین میزان شهریه آموزشگاه‌های آزاد هنری این استان در سال ۹۹ به ازای هر جلسه تدریس خبر داد.

ابوالفضل دلارام، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان از تعیین میزان شهریه آموزشگاه‌های آزاد هنری این استان در سال ۱۳۹۹ به ازای هر جلسه تدریس خبر داد و اظهار کرد: این شهریه برای رشته‌های مختلف هنری و در انواع کلاس‌های فردی، نیمه گروهی و گروهی تدوین و برای اجرا به آموزشگاه‌های آزاد هنری این استان ابلاغ شده است.
وی با بیان اینکه شهریه این کلاس‌ها برای شهرستان‌های سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان با سایر شهرستان‌های استان متفاوت در نظر گرفته شده است، گفت: شهریه آموزشگاه‌های آزاد هنری با توجه به درجه آموزشگاه‌ها تدوین ابلاغ شده است.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان افزود: در رشته موسیقی و کلاس‌های فردی به مدت ۳۰ دقیقه شهریه برای کلاس‌های درجه یک، درجه دو و درجه سه در شهرستان‌های سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان به ترتیب ۴۵، ۴۰ و ۳۰ هزار تومان و برای سایر شهرستان‌ها به ترتیب ۴۰، ۳۵ و ۳۰ هزار تومان در درجه‌های سه‌گانه است.
دلارام ادامه داد: در رشته هنرهای تجسمی با کلاس‌های نیمه گروهی با مدت‌زمان دو ساعت به ترتیب ۳۰، ۲۵ و ۲۰ هزار تومان در قالب کلاس‌های درجه یک، دو و سه در شهرستان‌های سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان تعیین‌شده و این شهریه برای سایر شهرستان‌ها به ترتیب ۲۵، ۲۰ و ۱۵ هزار تومان است.
وی بیان کرد: شهریه کلاس‌های نیمه گروهی رشته هنرهای سنتی با زمان دو ساعت به ترتیب در چهار شهرستان اصلی ۳۰، ۲۵ و ۲۰ هزار تومان و برای سایر شهرستان‌ها در درجه‌های سه‌گانه به ترتیب ۲۵، ۲۰ و ۱۵ هزار تومان تعیین و اعلام شده است.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان شهریه آموزشگاه‌های آزاد هنری در رشته هنرهای نمایشی که به‌صورت گروهی برگزار می‌شود را نیز با مدت‌زمان دو ساعت به ترتیب ۳۰، ۲۵ و ۲۰ هزار تومان در شهرستان‌های سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان و برای سایر شهرستان‌ها ۲۵، ۲۰ و ۱۵ هزار تومان بیان کرد.
دلارام شهریه کلاس‌های آموزش خوشنویسی در آموزشگاه‌های آزاد هنری استان سمنان را با مدت‌زمان ۳۰ دقیقه در چهار شهرستان اصلی به ترتیب ۳۰، ۲۵ و ۲۰ هزار تومان و در سایر شهرستان‌ها ۲۵، ۲۰ و ۱۵ هزار تومان عنوان کرد.
در استان سمنان قریب ۱۰۰ آموزشگاه آزاد هنری در رشته‌های مختلف فعال است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today