پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتطامی استان لرستان ازدستگیری سارق خودروهای مسافرکش بین شهری با 20 فقره سرقت در شهرستان دورود خبر داد.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب، فرمانده انتطامی استان لرستان گفت: در پی چندین فقره سرقت از خودروهای مسافرکش بین شهری در سطح شهرستان دورود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرارگرفت.
وی افزود: ماموران با تشکیل اکیپ های ویژه و اقدامات اطلاعاتی سارق مورد نظر را در سطح شهرستان دورود شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه ماموران با تشکیل اکیپ های ویژه و اقدامات اطلاعاتی متهم مورد نظر را در دورود شناسایی و دستگیر کردند، اظهار داشت: سارق با دربست گرفتن خودروهای مسافرکش بین شهری پس از رسیدن به محل های خلوت با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت گوشی موبایل، وسایل داخل خودرو و وجه نقد رانندگان می کرد.
فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته و مواجه شدن با دلایل و مستندات پلیس به 20 فقره سرقت به عنف از رانندگان بین شهری اعتراف و تعدادی از مال باختگان شناسایی شدند.
سردار مهدیان نسب در پایان با توصیه به رانندگان مسافرکش گفت: رانندگان در سوارکردن مسافران بین شهری بایستی نهایت دقت را بکنند و از سوارکردن مسافرانی که  کرایه غیر معمول پیشنهاد می دهند خودداری و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس 110اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today