پایگاه خبری پلیس/ با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان جاسک دو دستگاه غلطک قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال شناسایی و توقیف شد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: در راستای مقابله با ورود کالای ترانزیتی و قاچاق، مأموران ایست و بازرسی سه راهی جاسک، حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون کمرشکن که قصد انتقال دو دستگاه غلطک را داشت مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند.
وی افزود: در بررسی دقیق مدارک ارائه شده از سوی راننده کامیون مشخص شد، محموله فاقد مدارک قانونی است که در این رابطه دو دستگاه غلطک قاچاق کشف و کامیون مورد نظر به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان، ارزش این محموله را بنا به نظر کارشناسان 20 میلیارد ریال عنوان و بیان کرد: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
وی با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز  از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه توسط قاچاقچیان، مراتب را از طریق تلفن 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به دستگیری مجرمان اقدام شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today