ایرنا/ مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: بر اثر وقوع دو سانحه جداگانه رانندگی در این شهرستان، دو نفر جان خود را از دست داده و چهار نفر دیگر نیز زخمی شدند.

فواد هاشمی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان ابراز کرد: در حادثه نخست که در مسیر جاده بوکان- شاهین‌دژ به وقوع پیوست، یک دستگاه خودروی سواری در سه‌راهی این جاده واژگون شد که در پی این حادثه دو نفر مصدوم شده و یک کودک ۶ ساله در دم جان خود را از دست داد.
وی ادامه داد: دو مجروح این حادثه به وسیله دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل و جنازه کودک فوت شده به وسیله آمبولانس به سردخانه بیمارستان شهید قلی‌پور این شهرستان انتقال داده شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان بیان کرد: در یک حادثه دیگر بر اثر برخورد یک دستگاه نیسان با پراید در محور بوکان- مهاباد نزدیک روستای "کانی طومار" از توابع بخش سیمینه، راننده پراید در دم جان باخته و دو تن دیگر از سرنشینان هر دو خودرو نیز مصدوم شدند.
هاشمی ادامه داد: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today