مهر/ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی از توزیع ۵۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان در راستای رزمایش مواسات طی سال خبر داد.

مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی اظهار کرد: در سال ۹۹ بیش از ۸ هزار خانواده استان به کمیته امداد افزوده شدند و تعداد خانواده‌های تحت پوشش به حدود ۶۰ هزار خانوار رسید.
وی با اشاره به ایجاد ۳ هزار و ۴۴۴ فرصت شغلی در سال گذشته با اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومان، بیان کرد: در سال جاری برای ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی، ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار داریم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی به ارائه آمار طرح مواسات پرداخت و افزود: در مرحله اول رزمایش مواسات ۳۲ هزار بسته به ارزش ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و در مرحله دوم ۲۶ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
الهی راد میزان زکات پرداختی در سال جاری را نزدیک به ۱۳ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در پنج ماه نخست سال جاری حامیان ایتام خراسان شمالی ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده‌اند و ۶۳۴ میلیون تومان صدقه جمع‌آوری شده است که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشت.
وی تصریح کرد: مردم خراسان شمالی مجموعاً ۴۳ میلیارد تومان طی سال جاری به کمیته امداد پرداخت کرده‌اند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: نقاط هزینه کرد دریافتی کمیته امداد دقیقاً مشخص است و هدف این نهاد افزایش اعتماد مردم خواهد بود و در این راستا به طور کامل و شفاف گزارش‌های خود را ارائه می‌دهد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today