باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: خانمی که پس از چندین سال آشنایی و دوستی با یک خانم دیگر، وی را به یک مکان خلوت کشانده و با همدستی چند مرد طلا‌های او را به سرقت برده بود، شناسایی و دستگیر شد.

یدالله حسن پور، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان در تشریح این خبر بیان کرد: در پی طرح شکایت یک خانم میانسال مبنی بر زورگیری و سرقت طلاهایش، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در رابطه با این پرونده، مشخص شد خانمی که با شاکی طی چندین سال دوست و آشنا بوده، وی را با نقشه قبلی و با طرح یک بهانه به یک مکان خلوت کشانده و با همدستی یک خانم دیگر و دو مرد اقدام به زورگیری و سرقت طلاهایش کرده است.
حسن پور بیان کرد: در این زمینه، کارآگاهان پلیس‌آگاهی با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند سرنخ‌هایی در رابطه با هویت و مخفیگاه سارقان به دست آورده و در ادامه ضمن هماهنگی قضایی هر چهار سارق را دستگیر کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با اشاره به کشف ۱۱۰ گرم طلای مسروقه از سارقان و تحویل آن‌ها به فرد مالباخته، تصریح کرد: چنانچه به هر شکلی با اینگونه نقشه‌های مجرمانه و تله‌های فریبکارانه روبرو شدیم، بهتر است با یک عکس العمل هوشمندانه از قربانی جرم شدن جلوگیری و به سرعت با ۱۱۰ تماس بگیریم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar