میزان/ استاندار مرکزی با بیان اینکه استان در شرایط نارنجی قرار دارد و چند شهر استان مرکزی در وضعیت قرمز هستند، گفت: برگزاری تعزیه و مراسمات در تالار‌های پذیرایی همچنان ممنوع است.

سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی با اشاره به آخرین روند مقابله با کرونا در استان مرکزی اظهارداشت: نظارت جدی و گسترده‌ای بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کلاس‌های حضوری مدارس صورت می‌گیرد و بناست گزارشی در این خصوص در هفته آتی به ستاد استانی مقابله با کرونا ارائه شود.
وی با بیان اینکه تاکید دانشگاه علوم پزشکی اراک بر آموزش مجازی دانش‌آموزان است، گفت: فعالیت آموزشگاه‌های زبان خارجی و هنر نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است و با متخلفان هم با قاطعیت برخورد می‌شود.
استاندار مرکزی با اشاره به اینکه مراسمات عزاداری تا پایان ماه صفر بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی انجام می‌شود، عنوان کرد: برگزاری تعزیه و مراسمات در تالار‌های پذیرایی همچنان ممنوع است.
آقازاده گفت: استان مرکزی در شرایط نارنجی قرار دارد و چند شهر استان مرکزی در وضعیت قرمز هستند. امیدواریم در سایه توجه مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، پاییز و زمستان کم خطری داته باشیم.
 


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today