باشگاه خبرنگاران/ کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای نواحی شمالی و شرقی خراسان رضوی در اوایل هفته آینده نسبت به امروز چهار تا ۶ درجه افزایش پیدا می‌کند.

محمد غیوری، کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اظهار کرد: از شنبه هفته آینده، دمای هوا به خصوص در نواحی شمالی و شرقی افزایش پیدا خواهد کرد و افزایش دما در نواحی مرکزی و جنوبی کمتر است.
وی افزود: از دوشنبه هفته آینده دمای هوا دوباره کاهش یافته و به میزان دمای امروز باز می‌گردد.
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ادامه داد: طی امروز و فردا وزش باد در بیشتر نقاط خراسان رضوی و به خصوص در نواحی بادخیز پیش‌بینی شده است.
غیوری با اشاره به اینکه دمای هوای امروز مشهد در خنک‌ترین ساعت به ۱۴ و در گرمترین ساعت به ۲۵ درجه سلسیوس خواهد رسید بیان کرد: در شبانه روز گذشته، دمای هوای مشهد در خنک‌ترین ساعت به ۱۳ درجه و در گرمترین ساعت به ۲۷ درجه سلسیوس رسید.
وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، بیشترین سرعت وزش باد با ۶۱ کیلومتر در ساعت در بردسکن به ثبت رسیده است همچنین در این مدت قوچان با کمینه دمای هوای پنج درجه و بردسکن با بیشینه دمای هوای ۳۱ درجه سلسیوس به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین نقاط خراسان رضوی بوده‌اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar