صدا و سیما/ در عملیات ماموران انتظامی شهرستان شازند بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در توقیف 3 دستگاه اتوبوس کشف شد.

سرهنگ یوسف سپهوند، جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: ماموران انتظامی شهرستان شازند در تداوم طرح‌های عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا، ۳ دستگاه اتوبوس، حامل بار قاچاق را در محور‌های مواصلاتی این شهرستان شناسایی و متوقف کردند.
سرهنگ سپهوند افزود: در بازرسی از این خودرو‌ها بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق شامل ۶ دستگاه ماشین لباسشویی، ۴۰ دستگاه دوربین مدار بسته، یک دستگاه یخچال ساید، ۲ دستگاه تلویزیون، ۱۴۰ عدد کنتاکنتور برق، ۱۲۰۰ عدد فیوز برق، ۲ دستگاه ماشین ظرفشویی، ۷ دستگاه جاروبرقی و ۴ دستگاه زود پز قاچاق کشف شد.
او ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده در این عملیات‌ها را در حدود یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این عملیات ۳ نفر دستگیر و ۳ دستگاه اتوبوس توقیف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی تاکید کرد: پلیس در راستای اجرای وظایف خود و مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با قاچاقچیان مقابله می‌کند و طرح‌های عملیاتی پلیس در این راستا با قاطعیت تمام تداوم خواهد داشت.

 

 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today