رکنا/ فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارق به عنف موبایل همراه با کشف موتورسیکلت سرقتی و یک قبضه سلاح سرد خبر داد.

سرهنگ سیدمحسن تقی زاده، رئیس پلیس شهرستان آبادان گفت: به دنبال چند فقره سرقت به عنف موبایل به روش زورگیری و تهدید با چاقو، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار قرار گرفت.
که در این راستا ماموران کلانتری ۱۶ امیرکبیر حین انجام گشت زنی به یکدستگاه موتورسیکلت به شماره معلوم مشکوک پس از دستور توقف، مالک موتورسیکلت بدون توجه به دستور پلیس سریعا متواری که در تعقیب و گریز در دام ماموران گرفتار شد.
ماموران با بررسی موتورسیکلت متوجه شدند فرد راکب به شیوه کاملا حرفه ای اقدام به تغییر پلاک موتورسیکلت نموده و در ادامه یک قبضه سلاح سرد چاقو از داخل جیب سارق کشف و موتورسیکلت وی استعلام که مشخص گردید سرقتی بوده است.
تقی زاده در خاتمه با بیان اینکه فرد راکب بلافاصله توسط 4 نفر از مالباختگانی که با تهدید چاقو موبایل آنها به سرقت رفته بود مورد شناسایی واقع شد و متهم که ساکن شهرستان همجوار بوده ضمن اعتراف به سرقت های ارتکابی، پس از تشکیل پرونده قضایی به دادسرا معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today