وارک نیوز/ جلسه بررسی نحوه فعالیت اماکن اقامتی، پذیرایی و گردشگری استان به ریاست استاندار لرستان و با موضوع چگونگی فعالیت‌ این صنف درشرایط شیوع بیماری کرونا برگزار شد.

خادمی، استاندار لرستان در این جلسه که با حضور دادستان مرکز استان، مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری لرستان، مدیر کل صمت نماینده میراث فرهنگی و تعزیرات استان  وتعدادی از مدیران هتل ها  ورستوران های لرستان برگزار شد، اظهار داشت: تالارهای پذیرایی و هتل داران از مجموعه صنوفی هستند که بخاطر بیماری کرونا آسیب دیده و متحمل خسارات فراوانی شده اند.
وی خاطرنشان کرد: جلسه امروز با حضور نمایندگانی از این صنف تشکیل شد و به دنبال راهکاری برای ادامه فعالیت تالارهای پذیرایی بودند که به دلیل شرایط ویژه و فوق العاده بیماری کرونا در استان لرستان فعلاً امکان ادامه کار و از سرگیری فعالیت این صنف(تالارهای پذیرایی) وجود ندارد.
 استاندار لرستان تصریح کرد؛ با توجه به خسارتهای وارده کارگروه مربوطه تشکیل و بررسی هایی در این زمینه انجام شود و همچنین به خاطر ضرر و زیانهای  وارده به این صنف در اثر بیماری کرونا مقرر شد از طریق تسهیلات بانکی و یا بخشودگی هایی که دستگاه های مختلف برای آنها انجام می‌دهند از این مشاغل حمایت لازم  بعمل آید.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today