ایرنا/ رئیس هیات فوتبال کردستان گفت: این هیات تا وقتی که خود باشگاه خصوصی وچان اجازه ندهد نمی‌تواند به امور داخلی آنها ورود کند بنابراین اطلاع دقیقی از مسائل و مشکلاتشان نداریم.

رضا رحمانی رئیس هیات فوتبال کردستان اظهار داشت: وچان باشگاه خصوصی است و به این دلیل نمی‌توانیم دخالت کنیم البته به نظر نمی‌رسد خروج ۲ بازیکن از تیم تاثیری در عملکرد آن در لیگ داشته باشد چون سه بازیکن خوب دیگر هم به تیم اضافه شده که یکی از آنها ملی پوش است.
وی اضافه کرد: گاهی برای منافع تیم صلاح است بهترین بازیکنان را هم حذف کرد اما چون از جزییات خبر نداریم نمی‌توانیم قضاوتی در مورد عملکرد تیم یا بازیکنان داشته باشیم.
رحمانی یادآور شد: قرادادهای تیم وچان از نظر مالی از همه تیم‌های لیگ بالاتر بوده و نمی‌توان انگیزه مالی را برای این جدایی در نظر گرفت بنابراین حتما مسائل دیگری مطرح است.
رییس هیات فوتبال کردستان افزود: در گفت و گویی که با مربی تیم داشتم بیان کرد مشکلی از نظر بازیکن نداریم و برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش خواهیم کرد.
اخیرا زهرا خواجوی رکورددار کلین شیت فوتبال ایران و سرشین کمانگر کاپیتان تیم از وچان جدا شدند. تیم وچان کردستان در پایان فصل قبل نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان کشور شده بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online