مهر/ رضا رحمانی از نوازندگان و آهنگسازان موسیقی کشورمان در تازه‌ترین فعالیت موسیقایی خود آلبومی جدید در سبک نئوکلاسیک با نام «۲۰۱۹۷» منتشر کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، آلبوم «۲۰۱۹۷» عنوان یکی از تازه‌ترین آلبوم‌های منتشر شده در کشورمان است که با آهنگسازی و نوازندگی رضا رحمانی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

«الهام»، «تکرار تو»، «دورتر از من»، «عبور»، «پل»، «همسفر خیال»، «تا بی‌نهایت زیر صفر» و «آرام آبی» قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده‌اند.

در توضیحات تکمیلی این آلبوم آمده است: «آلبوم ۲۰۱۹۷ جدیدترین اثر رضا رحمانی آهنگساز و تنظیم کننده ایرانی است که در سال ۹۹ در سبک نئوکلاسیک و نیو ایج تهیه و منتشر شده است. رنگ آمیزی و هارمونی قطعات وی، به گونه‌ای است که فضایی اتمسفریک و عاشقانه را در ذهن تداعی می‌کند. به بهانه تسهیل در انتقال حس آلبوم، ایجاد حال خوب در مخاطب و سهولت دسترسی به آثار، این آلبوم به دور از مسائل مادی، به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. این آلبوم علاوه‌بر انتشار در ایران، در تمام فروشگاه‌های معتبر و آنلاین جهان نیز در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.»

در توضیح پیشینه فعالیت‌های رضا رحمانی نیز آمده است: «رضا رحمانی نیز از جمله هنرمندانی است که فعالیت خود را طی سال‌های اخیر در عرصه آهنگسازی، نوازندگی و تنظیم انجام داده است. او به گفته خودش یک هنرمند مولتی اینسترومنتالیست ایرانی است که نخستین آلبوم رسمی خود را با نام «۲۰۱۹۷» در سبک نئوکلاسیک / نیوایج با رنگ آمیزی آرام بخش و عاشقانه منتشر کرده است. وی به نوعی خودآموخته موسیقی است که از سال ۶۹ نوازندگی و آهنگسازی را شروع کرده است. ساختار کلی برخی آثار وی به گونه‌ای است که حال و هوای موسیقی فیلم را در ذهن شنونده تداعی می‌کند. او در حوزه نوازندگی بر سازهای پیانو، گیتار اسپانیش، گیتار الکتریک، گیتار باس، تار و سه تار نیز تسلط دارد.»

آلبوم موسیقی «۲۰۱۹۷» به آهنگسازی و تنظیم رضا رحمانی با مجوز شماره ۱۳۹۸-۲۷۰۱ دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar