فارس/ مشاور رئیس مجلس گفت: هیچ اعتمادی در مذاکره به دشمن نمی‌توان داشت و زبان مواجهه با دشمن تنها زبان زور و مقاومت و مقابله نظامی است.

منصور حقیقت‌پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در تأکید بر مقابله و مبارزه با دشمن به جای مذاکره گفت: هیچ اعتمادی برای مذاکره به دشمن نمی‌توان داشت و زبان مواجهه با آن تنها زبان زور و مقاومت و استفاده از روش نظامی است.

وی افزود: روز گذشته رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود دکترین جدیدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای جوانان فلسطینی ترسیم کردند که مناسب است توسط آنان اجرا شود و امیدواریم هر چه زودتر ما به امامت رهبر معظم انقلاب نماز جمعه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مسجد الاقصی اقامه کنیم.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مقاومت حزب الله و جوانان انقلابی فلسطین بوده که تاکنون اجرای طرح خاورمیانه بزرگ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با ناکامی مواجه کرده و این مقاومت‌ها باید در ابعاد و عرصه‌های دیگر اقتصادی، سیاسی و... گسترش پیدا کند.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: ملل مسلمان باید جلوی برخی حکام کشورهای اسلامی که به دنبال عادی سازی روابطشان با رژیم صهیونیستی هستند، بایستند و به مانند استخوانی در گلوی آنان عمل کنند.

وی افزود: متأسفانه برخی از حکام کشورهای اسلامی به دنبال وطن فروشی و اسلام فروشی با عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی هستند که وظیفه ملل مسلمان است که جلوی آنها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرند.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: دشمن برای مذاکره قابل اعتماد نیست و باید با زبان نظامی و زبان زور با آن روبرو شد.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید