باشگاه خبرنگاران/ وزیر اطلاعات گفت: باوجود تحریم‌های ظالمانه و فشار‌های اقتصادی، بساط امپریالیسم جهانخوار و صهیونیسم غاصب، رو به برچیده شدن است.


حجت الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«از اصول امام (ره) اعتماد به صدق و وعده‌ی الهی و بی اعتمادی به قدرت‌های مستکبر است.» مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

«باز آن نیمه‌ی خرداد غم انگیز رسید موسم هجرت آن یار دل انگیز رسید

فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد عروج عارفانه و ملکوتی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) ضایعه‌ای جبران ناپذیر را یادآوری می‌نماید که خاطره‌ی جانسوز آن علاوه بر ایران اسلامی، مسلمانان و آزادی خواهان جهان را تا قیام قیامت سوگوار نمود. تنها تسلای دل‌های رنجور امت داغدار، جانشینی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه الله تعالی) رهبری فرزانه و اندیشمند بود، تا خورشید عالم تاب اسلام ناب محمدی (صلوات الله علیه) بر قامت راسخ و سترک ولایت فقیه همچنان بتابد و قلوب حق طلبان را روشنایی بخشد.

دریغا که امسال در شرایطی به سوگ می‌نشینیم که شیوع ویروس ویرانگر کرونا، توفیق حضور در حرم مطهر و شیون گاه آن امام راحل را از عاشقان و مشتاقان، سلب نموده است.

اکنون به تاسی از قرآن و عترت و به برکت هدایت‌های الهی آن پیشوای جاودان، کشتی امید مستضعفان و آزادی خواهان عالم به ساحل امن نجات رسیده و علی رغم تحریم‌های ظالمانه و فشار‌های اقتصادی، بساط امپریالیسم جهانخوار و صهیونیسم غاصب، رو به برچیده شدن است و آثار این فرسایش و افول ابهت پوشالی، روز به روز نمایان‌تر می‌گردد.

اینک ما با شهدای عزیز ١۵ خرداد و همه شاهدان همیشگی تاریخ عهد می‌بندیم که با پاسداری از راه سرخ شهدا و امام شهدا (ره)، در سایه سار ولایت فقیه و در سایه وحدت و همدلی مسئولین و مردم سلحشور کشورمان ثابت قدم بمانیم.»

سید محمود علوی