میزان/ رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اقدام قابل تحسین ۲ تن از ماموران این پلیس در بازگرداندن کیف پول ۵۰ میلیون تومانی به صاحبش، گفت: در میان وسایل یافته شده ۴ هزار دلار ارز و تعدادی اوراق هویتی وجود داشت.

سردار "علی ذوالقدری" در تشریح این خبر، گفت: ۲ تن از ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در حال انجام وظیفه در میدان سپاه تهران یک کیف مشکی رنگ را کنار خیابان مشاهده و در بررسی‌های انجام شده دریافتند کیف مذکور حاوی ۴۰ قطعه ارز ۱۰۰ دلاری، به همراه چند کارت ویزیت مرتبط با یک شرکت تجاری است.
وی افزود: از آنجا که احتمال می‌رفت مالک کیف مذکور یکی از کسبه و یا تجاری باشد که با این شرکت در ارتباط است، ماموران وظیفه شناس پلیس پایتخت با شماره‌های موجود روی کارت ویزیت تماس گرفتند.
سردار ذوالقدری بیان داشت: مالک تلفن همراهی که مشخصاتش روی کارت ویزیت درج شده بود با شنیدن خبر پیدا شدن کیف توسط ماموران، مشخصاتی از کیف و محتویات داخل آن را به ماموران ارائه کرد و اظهار داشت که بامداد همان روز کیفش را گم کرده است.
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت، تصریح کرد: با اظهارات فردی که مدعی بود مالک کیف است، آدرس و مشخصات وی دریافت و ماموران با هماهنگی‌های انجام شده در شرکتش حضور یافته و پس از دریافت مشخصات کیف و محتویاتش و تایید آن، کیف را به او تحویل دادند.
سردار ذوالقدری اظهار داشت: مالک کیف پول که مدیر عامل یک شرکت تجاری بود، ضمن ابراز خوشحالی از کشف کیف مفقود شده اش از حسن انجام وظیفه کارکنان پلیس پایتخت تشکر و قدردانی کرد که مراتب از سامانه ۱۹۷ به پلیس گزارش شد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید