ورزش 3/ مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی، معتقد است آرسنال نسبت به ابتدای فصل تبدیل تیمی متفاوت شده است.
آرسنال در دومین هفته لیگ برتر در دور رفت در خانه چلسی مغلوب این تیم شد اما ساری می داند که در زمین توپچی ها، شرایط متفاوت است و وی در کنفرانس مطبوعاتی در رابطه با دربی لندن صحبت کرده است.
بازی با آرسنال: "این مسابقه برای ما هم یک خطر و هم یک فرصت است. این دربی پر ریسک است زیرا آرسنال در خانه فوق العاده کار می کند و بازی کردن مقابل آنها برای ما بسیار دشوار و خطرناک است اما بازی برابر آرسنال فرصت بسیار خوبی نیز خواهد بود.
این دربی بسیار مهم و البته دشوار است زیرا آنها تیم بسیار خوبی بوده و در فاز تهاجمی یکی از بهترین تیم های لیگ برتر به شمار می آیند. بازی در ماه آگوست برابر آرسنال دیدار متفاوتی بود و ما می دانیم که آنها در بازی های اخیر تغییر کرده و در هنگام حمله و بدون توپ بودن تیمی بسیار خطرناک هستند و ما باید مراقب آرسنال باشیم."
شرایط موراتا: "او در کنار ما تمرین می کند و همه چیز عادی است اما نمی دانم در دیدار برابر آرسنال از موراتا استفاده خواهم کرد یا خیر. شاید شرایط فعلی برای موراتا دشوار باشد اما چنین اتفاقاتی برای یک بازیکن در ماه ژانویه طبیعی است."
ترکیب هجومی چلسی در دربی: "من باید در این رابطه تصمیم بگیرم اما اولیویه ژیرو نیز در شش ماه اول فصل خیلی بازی کرد و طبیعی است که من می توانم برای بازی این هفته ترکیبی متفاوت انتخاب کنم. فردا یک مسابقه بسیار دشوار در بخش تهاجمی در انتظار ما خواهد بود و ما باید ترکیب خود را متعادل کنیم."