خبر ورزشی/ روزنامه خبرورزشی در شماره امروز خود به نکات مهمی درباره گزینه انگلیسی استقلال اشاره کرده است.
این روزنامه نوشته: از هفته گذشته خبر انتقال احتمالی یک بازیکن انگلیسی به استقلال در رسانه های داخلی و خارجی مطرح شد. بازیکنی که در اروپا توپ می زده و پس از مذاکرات فشرده در نهایت رضایت داده به تهران و استقلال بیاید.
ناگفته نماند پیش از این استراماچونی بارها از کادر مدریتی باشگاه استقلال خواسته بود برای خط حمله تیمش یک مهاجم تمام‌عیار به خدمت بگیرند. در این بین افراد نزدیک به باشگاه در نبود اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیات مدیره باشگاه( که اینروزها درگیر بیماری همسرش در بیمارستان است) با نزدیک شدن به فتحی پیرامون این بازیکن مطالبی را به مدیرعامل باشگاه بیان کرده و دل فتحی را برده و ترتیبی داده‌اند تا هوپر را به خدمت بگیرد. اما چرا از یکشنبه هفته گذشته تا امروز گری هوپر به ایران نیامد؟
مدیر برنامه‌های هوپر یهودی است!
با بررسی سوابق این بازیکن در سایتهای فوتبالی به ویژه سایت‌هایی که به نوعی مرجع نقل و انتقالاتی در سطح فوتبال دنیا محسوب می‌شوند به راحتی می‌توان دریافت که این بازیکن مدیر برنامه‌ای به نام الکساندر لواک دارد. فردی که یهودی و اهل رژیم صهیونیستی است
کارمند باشگاه مکابی!
اگر همین حالا نام لواک را در فوتبال رژیم اشغالگر قدس جستجو کنید متوجه می‌شوید که نامش در جمع کارمندان باشگاه مکابی رژیم صهیونیستی ذکر شده و از اعضای این مجموعه است. علاوه بر آن، این فرد شخصا یک آژانس نقل و انتقالاتی بازیکن دارد و داری کد رسمی اینجنت‌های فیفا بوده و با چند آژانس دیگر هم همکاری می‌کند.
بازی با پیراهن تیم بالای 35 مکابی
این فرد در تابستان سال 2017 در جمع تیم بالای 35 ساله‌های رژیم صهیونیستی به مصاف یک تیم انگلیسی رفته و با پیراهن مکابی در زمین مسابقه حاضر شده است
ترس از حضور در ایران
در همین راستا از راهروهای باشگاه استقلال خبر می‌رسد یکی از دلایل تعلل مسئولان باشگاه استقلال برای انتقال این بازیکن به تهران همین موضوع بوده چرا که تقریبا همه کارهایش در زمینه نقل و انتقالات با نظر این مدیر برنامه یهودی بوده است. شنیده می‌شود این بازیکن وقتی متوجه وضعت مدیر برنامه‌هایش شده بابت سفر به تهران ابراز نگرانی کرده ولی مدیر برنامه ایرانی که در این انتقال ورود کرده، خیالش را راحت کرده است.
دیلی رکورد تیم دسته سومی را لو داد
گری هوپر طبق مستنداتی که سایتهای خبری انگلیسی همچون دیلی رکورد منتشر کرده‌اند، فصل قبل در شفیلدونزدی توپ زده اما پس از قطع همکاری با این تیم در صدد بود تا به تیم دسته سومی بریستول بپیوندد که خبر انتقال احتمالی‌اش به لیگ ایران منتشر می‌شود. این سایت خبری نوشته:" خبر انتقال هوپر به یک باشگاه ایرانی در حالی روز دوشنبه هفته پیش سر خط خبری بسیاری از رسانه‌های آن کشور شد که قرار بود بریستول این بازیکن را به خدمت بگیرد اما به دلیل اختلاف نظر بر سر بندهای شخصی، فید قرارداد با بریستول را زده است.
هوپر با پیراهن شفیلدونزدی
تخلف مدیر برنامه یهودی هوپر
مدیر برنامه‌های یهودی هوپر در سالهای گذشه پرونده‌های تخلف زیادی در اتحادیه فوتبال انگلیس داشته که یکی از آنها مربوط به سال 2015 و بازیکنی به نام دیلی استیفنس از باشگاه چارلتون به برایتون بوده است. پرونده مربوطه به انتقال سال 2014 این بازیکن بوده که رای آن یکسال بعد صادر شده است. الکساندر لواک به اتقاق یک ایجنت دیگر یهودی به نام کلاین، در پرونده این بازیکن طبق رای دادگاه به 7 هزار محرومیت از فعالیتهای نقل و انتقالاتی و پرداخت 7500 پوند جریمه و محکوم شدند.
ضمن اینکه خود بازیکن هم به دلیل پنهان کردن نقش مدیر برنامه‌هایش مقصر شناخته شده و او نیز 90 هزار پوند جریمه شد. دادگاه فیفا به دلیل اطلاع داشتن این بازیکن از تخلف صورت گرفته و سکوت کردن در این ماجرا او را مقصر دانسته بود. نکته جالب اینکه در این گزارش از این ایجنت تازه‌کار ایرانی به نام علی رهنما هم اسم برده شده که دادگاه او را تقریبا بی تقصیر دانسته ولی گفته شده دو ایجنت اصلی با دخالت دادن رهنما قصد داشتند همه تخلفات را گردن او بیندازند.
پرسپولیس هوپر را نخواست!
اما در ماجرای چگونگی حضور این بازیکن در استقلال، گفته می‌شود مدیر برنامه ایرانی این بازیکن پس از معرفی‌اش به باشگاه پرسپولیس وقتی با جواب رد کالدرون و انصاری‌فرد مواجه می‌شود، سراغ فتحی رفته و به او گفته پرسپولیس هم گری هوپر را می‌خواهد و اگر استقلال تعلل کند، پرسپولیس او را به خدمت می‌گیرد.
استقلال زنگ خطر را جدی بگیرد.
با بررسی سوابق مدیر برنامه ایرانی گری هوپر و مدل معرفی شدنش به استقلال، به نظر می‌رسد مسائلی در پس این انتقال وجود دارد که شاید بعد از مدتی باعث به دردسر افتادن باشگاه استقلال شود. شاید بد نباشد فتحی بدون توجه به تبلیغات مدیر برنامه ایرانی که چند بازیکن هم در باشگاه استقلال دارد، یک بار دیگر درباره کیفیت هوپر و سوابق مدیر برنامه جنجالی‌اش تحقیق کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی